Hakkımda

Web dünyasına ışık hızıyla giren sendekiben blog sitesi dürüst, güvenilir ve samimi içerikleriyle PARDON PARDON BU BAŞKA BİR YERDE YAZMALI 🙂

Kurulduğu günden bu yana çeşitli inovatif ve yaratıcı çözümler ile siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunulmuş olan sendekiben HAYIR BUDA DEĞİL 🙂

sendekiben hakkımda

Kendimi nasıl tanıtmalıyım diye sizleride çok yormuyim:) Sizlere blogumun ortaya çıkış fikrinden bahsedicem. Ama öncesinde gelin biraz kendimden bahsediyim. Lise mezuniyetimden sonra yaklaşık 3-4 sene boyunca yaz sezonlarında güzide ülkemin ege ve akdeniz bölgelerinde turizm fotoğrafçılığı yaptım. Turizm sektörünün bana göre olmadığını farketmem uzun sürmedi ve üniversite hayatıma başladım.

20 li yaşlarda üniversite yaşamımda farklı konularda uzmanlık alanlarımın olduğunu farketmemle beraber finans-işletme konularına yöneldim. Üniversite hayatım genel olarak okuyup araştırmakla geçti. Mezun olmama yakın fotoğrafçılıktan kalma grafik tasarıma olan ilgim artmaya başladı ve okul zamanlarımda ufak tefek konser afişleri vs tasarlayarak birşeyler öğrenmeye çalıştım. Daha sonralarda 2005 li yıllarda mynet’in sunmuş olduğu birkaç mb lık ücretsiz host alanı ile web tasarım dünyasına ayak bastım. Okuldan da almış olduğum ufak tefek dersler sayesinde ilk zamanlar html ve asp bilgilerimle birkaç firmaya referans olması için web sitesi tasarlayarak kendime network oluşturmaya çalıştım.

Bütün bu yaşanmışlıkların sonunda hayatımı sigortalı bir iş karşılığında sabah 9 – akşam 5 şeklinde kiralamış bulunmaktayım 🙂 Ayrıca fotoğrafçılığı bırakmak hemen kolay olmadı tabi. Haftasonları özel çekimler olarak devam ediyorum. Bloğuma gelecek olursak ki bu kadar uzun bir yazıdan sonra artık gelmeliyiz 🙂 menülerden anlayabileceğiniz gibi ilgi alanlarım dahilinde karalama defteri gibi herkesle bir ortak yanımın olabileceği düşüncesiyle sendekiben.com u sizlerle paylaşmaya karar verdim. Bütün bunların yanında iyi bir kedi-köpek severim. Yazdıklarımı okuduğunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Beğen